Prasa donosi …

Choć z aparatem na poważnie związał się całkiem niedawno, może pochwalić się wieloma prestiżowymi wyróżnieniami. W tym miesiącu Arkadiusz Makowski otrzymał kolejne. Jury międzynarodowych konkursów fotograficznych doceniają kreatywność i talent mieszkańca Lubawki.

Czytaj dalej

Elwis Fotokurier Arkadiusz Makowski

Warsztaty fotografii portretowej w Zamku Książ.

W warsztatach i sesjach fotograficznych pod dowództwem Arkadiusza, Pawła i Renaty wzięli udział : Ela, Edyta, Alicja, Sylwia, Regina, Lidia, Artur i  Piotr . Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych. Fotoreportaż Renata Korzekwa, dziękujemy.

Czytaj dalej …

zamek książ

Wernisaż wystawy Portrety adeptów warsztatów fotograficznych CK Kamienna Góra

Od dzisiaj (piątek, 18 listopada 2016 ) w Galerii Centrum w Kamiennej Górze przy ul. Kościuszki 4 można oglądać wystawę fotografii przygotowaną przez uczestników warsztatów fotograficznych CK Kamienna Góra.

Czytaj dalej …

kamienna góra

Balans Foto Festiwal

Na to wydarzenie czekało wielu fanów fotografii. W Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie odbyła się czwarta edycja Balans Foto Festiwal (poprzednie organizowano w Wodzisławskim Centrum Kultury). W tym roku swoje prace zaprezentowali: Arkadiusz Makowski, Adrian Wykrota, grupa Aczkolwiek oraz Andrzej Gawrylczyk. Oprócz prac zaproszonych gości, odwiedzający festiwal mogli również podziwiać zdjęcia stowarzyszenia Fotobalans, grupy fotograficznej Niezależni, czy Waldemara Markiewki. Wydarzenie organizowało Stowarzyszenie Fotobalans.

Czytaj dalej

fotofestiwal

Bokeholandia – wrześniowe warsztaty makro.

W warsztatach i plenerze fotograficznym pod dowództwem Arkadiusza i Pawła wzięli udział : Edyta, Ela, Sara, Dorota, Edyta, Justyna, Mariusz, Paweł i Robert  . Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych.

Fotorelacja

warsztaty fotograficzne karkonosze

Bokeholandia – sierpniowe warsztaty makro.

W warsztatach i plenerze fotograficznym pod dowództwem Arkadiusza i Pawła wzięli udział : Dana, Małgosia, Kasia, Joanna, Iwona, Małgosia, Agata, kolejna Małgosia, Basia, Marta, Tedeusz oraz Paweł  . Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych.

Fotorelacja

warsztaty fotograficzne karkonosze

Siedem dni na Islandii

No i wróciliśmy, zmęczeni ale szczęśliwi 🙂 Wielkie podziękowania dla Basi, Mariusza, Pawła oraz Roberta za wspaniałą atmosferę. Mamy nadzieję że Wszyscy obłowili się w kadry po uszy i będą miło wspominali  wspólny islandzki tydzień. Pozdrawiam serdecznie ekipę.

Fotorelacja

Galeria

islandia iceland

Majowe warsztaty fotografii pejzażowo – przyrodniczej

W majowych warsztatach i plenerze fotograficznym pod dowództwem Arkadiusza i Pawła wzięli udział : Renata, Paweł, Marcin, Wioletta z mężem, Magda, Tomek, Iwona i Ania . Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych. Backstage Renata KorzekwaAnia Tomczak

Fotorelacja

warsztaty fotograficzne

Zimowe warsztaty Śnieżka 2016

W warsztatach i plenerze fotograficznym pod dowództwem Arkadiusza i Pawła wzięli udział : Ania, Agnieszka, Kuba, Marek, Jarek, Antoni, Sebastian, Wawrzyniec i Artur  . Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych.

Fotorelacja

Izerskie warsztaty Świeradów-Zdrój – backstage

W warsztatach i plenerze fotograficznym pod dowództwem Arkadiusza i Pawła wzięli udział : Renata, Marta, Piotrek, Dominik, Kuba, Arek, Marcin, Tomasz, Cezary i pies przewodnik Cetra  . Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych. Backstage Renata Korzekwa i Piotr Florek

Fotorelacja

II miejsce dla Arkadiusza Makowskiego w 11 edycji konkursu Foto-Festiwal

Czas zakończyć zmagania w XI edycji konkursu Foto-Festiwal.pl. Przedstawiamy trójkę autorów, których prace urzekły ekipę jurorów najbardziej, tym samym zdobywając u nich w ogólnym rankingu najwięcej punktów. Przypomnimy, że o najcenniejsze nagrody walczyły tylko te fotografie, które zwyciężyły uprzednio w swoich kategoriach, było ich więc aż dwanaście.

Czytaj dalej …

Makonur Islandia Makowski

I miejsce dla Arkadiusza Makowskiego w kategoriach KRAJOBRAZ i PTAKI 11 edycji konkursu Foto-Festiwal

Miło nam zakomunikować, że znamy już wszystkich zwycięzców poszczególnych kategorii 11 edycji konkursu Foto-Festiwal.pl. Dodatkowo zaprezentujemy naszym czytelnikom wyróżnione prace, które wywarły szczególne wrażenie na ekipie naszych jurorów. Innymi słowy zbliżamy się do końca zmagań w tej wyjątkowej odsłonie Festiwalu

Czytaj dalej …

Islandia pejzaż górski Arkadiusz Makowski

I miejsce dla Arkadiusza Makowskiego w świątecznym konkursie – Foto-festiwal

Islandzki Maskonur zajął pierwsze miejsce w świątecznym konkursie na Foto-festiwalu. Bardzo dziękuję za wyróżnienie.

Czytaj dalej …

Makonur Islandia Makowski

III miejsce dla Arkadiusza Makowskiego w konkursie Paleta Barw – ŚwiatObrazu

Na konkurs fotograficzny organizowany przez markę Eizo oraz serwis SwiatObrazu.pl nadesłano ponad 2 400 fotografii. Uczestnicy wykorzystywali w bardzo zróżnicowany sposób kolorystykę do nadania fotografowanej scenie określonego nastroju.

Czytaj dalej …

Kolorowe zdjęcia makro, ciemne jesienne dni i jasny obiektyw.

Paweł Krok i Arkadiusz Makowski uzbrojeni w sprzęt marki Olympus podjęli wyzwanie: zdjęcia makro wykonane w późnojesiennej aurze, kiedy jest ciemno, buro, nie ma śniegu i mało komu chce się wychodzić z domu. A co dopiero robić piękne zdjęcia makro.

Czytaj dalej …

Wernisaż wystawy fotograficznej adeptów warsztatów MGOK Lubawka

Dom Kultury w Lubawce oraz Sekcja Fotograficzna  zaprasza na wernisaż wystawy dnia 15 lipca o godzinie 18.00 oraz ekspozycję fotografii w kategorii PORTRET dnia 18 lipca od godziny 15.00 na Rynku Miasta podczas imprezy ” LUBAWKA DA SIĘ LUBIĆ ” Zdjęcia można oglądać przez kolejne dwa tygodnie w ratuszu miasta.

Galeria 

W tydzień dookoła Islandii

Spakowani i gotowi. Ostatni przegląd bagażu i w drogę !
W tydzień dookoła Islandii – Panowie nie zapomnijcie aparatów 🙂

Fotorelacja

Galeria

Fotografia makro – praktyczne porady dla początkujących

Wiosna w pełni. To doskonały czas, aby wyjść z domu i zacząć fotografować otaczający nas świat magicznych łąk, pól i lasów, które aż kipią rozbudzonym po zimie życiem. Pytanie tylko – jak i czym fotografować, aby w pełni uchwycić to całe piękno drzemiące w naturze?

Poradnik

Prezentacje – przegląd plastyków powiatu kamiennogórskiego

Nagroda dla Pana Arkadiusza Makowskiego z życzeniami sukcesów i satysfakcji w twórczości artystycznej z okazji Przeglądu Twórczości Plastyków Ziemi Kamiennogórskiej Prezentacje 2015 . W imieniu Radnych Powiatu Kamiennogórskiego Przewodnicząca rady Bożena Ziemiańska.

Czytaj więcej 

Daniel Zagórski portret Arkadiusz Makowski

Makrowarsztaty Bukówka – backstage

W warsztatach i plenerze fotograficznym wzięli udział : Renata, Marta, Ania, Asia, Mirosław z córą, Wojtek , Adi i Monika . Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych. Backstage Renata Korzekwa i Anna Wilk

Galeria

Fotoognicho – plener fotograficzny Krucza Dolina

Witam serdecznie i zapraszam na foto plener Lubawka
Wytyczne:
– start sobota 16 maja godzina 17.00
– miejsce zdarzenia – Krucza Dolina Lubawka
– tematem przewodnim pleneru będzie portret w świetle zastanym i makrofotografia
– wymagany sprzęt fotograficzny, kiełbacha, napoje, dobre humory oraz kierowca 😀
– dla wytrwałych długie naświetlania

Galeria

Fotoniedziela – plener fotograficzny Lubawka

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Plener jak zawsze udany, pogoda dopisała aż chciało się portretować. Niebawem kolejne spotkania na które serdecznie zapraszamy. Spotkanie fotografowała Renata Korzekwa. 

Galeria 

Fotorelacja – Portret z Danielem Zagórskim

Dziękujemy serdecznie za przybycie Marcie, Marcinowi, Basi, Adriannie, Jowicie i Grzegorzowi. Mamy nadzieję że warsztaty wniosły coś ciekawego i przydatnego do Waszego Foto-życia. Osobne ukłony dla naszego modela i mówcy Daniela Zagórskiego. Serdecznie pozdrawiamy.

Galeria

Sesja foto – Marcin Muszyński

Przed nami mega orka. Surrealistyczna sesja z Marcin Muszyński – aktor – iluzjonista Fanpage. Będzie się działo !

Galeria

Efekty pracy można zobaczyć na stronie domowej Marcina Muszyńskiego.

Fotorelacja – zajęcia grupy fotograficznej MGOK Lubawka

Serdeczne podziękowania za mile spędzone, niedzielne popołudnie. Plener jak najbardziej udany, materiał do dalszej pracy zrobiony. Wszyscy spisali się na medal. Wielkie brawa dla Roksany Krzywniak  za profesjonalny make-up oraz dziewczyn Estery Jaszczak i Angelice Pancerz za dzielne pozowanie.

Galeria

Fotorelacja – Śnieżka 2015

W warsztatach i plenerze fotograficznym wzięli udział : Renata, Marta, Mirela, Krzysztof i Cezary . Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych.

Galeria

Wernisaż wystawy – Pejzaż Magiczny

W sobotę 20 grudnia odbył się wernisaż wystawy adeptów warsztatów fotograficznych Lubawka. Wystawę  kilku dziesięciu prac fotograficznych można oglądać w MGOK Lubawka przy ulicy Kamienogórskiej 19 do 20 stycznia. Autorom prac Pawłowi Krok, Sebastianowi Zdzińskiemu, Agnieszce Kursa, Łukaszowi Kursa, Arkadiuszowi Cejnowa, Grzegorzowi Klag, Piotrowi Jabłońskiemu i Arkadiuszowi Makowskiemu dziękujemy i gratulujemy.

Galeria

Fotorelacja z warsztatów fotografii konceptualnej.

W warsztatach i plenerze fotograficznym wzięli udział : Patryk, Ania, Marcin, Martunia i Renata . Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych.

Galeria

Wernisaż wystawy – W kosmosie zielonej łąki

Wystawę przeszło pięćdziesięciu prac fotograficznych można oglądać w Galerii Centrum w Kamiennej Górze. W sobotę 15 listopada odbył się wernisaż wystawy z udziałem autora Arkadiusza Makowskiego.

Galeria

Fotorelacja z warsztatów fotografii pejzażowej w Mala Upa Republika Czeska

W warsztatach i plenerze fotograficznym wzięli udział : Grzegorz, Robert, Jerzyk, Przemek, Weronika, Martunia,Renata . Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych.

Galeria

Fotorelacja z warsztatów fotografii pejzażowej w Karpaczu

W warsztatach i plenerze fotograficznym wzięli udział : Monika, Ewa, Marta, Magda, Agnieszka, Iza, Ada, Monika, Marek, Stefan, Marcin, Cezary, Kamil i Kuba. Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych.

Galeria

Fotorelacja z warsztatów fotografii przyrodniczej nad jeziorem Bukowskim

W warsztatach i plenerze fotograficznym wzięli udział : Monika, Marcin, Ela, Monika, Basia, Renata i Andrzej. Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą atmosferę i życzymy samych sukcesów fotograficznych.

Galeria

Wernisaż wystawy Drogi i dialogi

Wernisaż wystawy prac Arkadiusz Makowskiego pt. “Drogi i dialogi” 19 lutego 2014 r. o godzinie 17.00 Dom Kultury w Lubawce.

Galeria

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram