Arkadiusz Makowski : Elvis.

„W centrum niczego. Estrada, światła i orgia barw, czyli nie zostało nic. Głuchy, ślepy, naćpany, chory świat kończył się gdzieś w międzyczasie. Brawura i bycie na topie, wzloty, fanfary, klepanie po ramieniu – po co to? Przecież nikt już nie pamięta tej chwili… Fotografia powstała późnym wieczorem. Było cicho i chłodno, byliśmy tylko ja i Elvis, czyli łowik. Wyglądał staro. Zmęczony, ledwo się poruszał, mimo iż jupitery nadal świeciły, a scena był jakby nowa. Coś przemija, a coś zostaje. Elvisem bywa każdy.”

Moja fotografia zdobyła GRAND PRIX na:

Arkadiusz Makowski fotografia grafika film warsztaty i sesje fotograficzne Lubawka. Wydruki i obrazy na ścianę oraz usługi fotograficzne.

została wyróżniona spośród 30 tysięcy nadesłanych prac

Tysiące uczestników pełnych wiary we własne fotograficzne umiejętności postanowiło zaprezentować nam swoje prace. Jury pod przewodnictwem Tomasza Tomaszewskiego, w składzie: Peter Andrews, Wojciech Franus, Witold Jaworski, Tomasz Lazar, Grzegorz Leśniewski, Rafał Olejniczak, Wiktor Sobolewski i Martyna Wojciechowska, miało twardy orzech do zgryzienia i jak zwykle toczyło zażarte dyskusje. Ich efektem było wyłonienie zwycięskich prac w pięciu kategoriach, natomiast Grand Prix przypadło zdjęciu pt. Elvis, autorstwa Arkadiusza MakowskiegoWszystkim laureatom gorąco gratulujemy!

Strona konkursu …